WebMoney обязуются обеспечить обмен WMU по адекватному курсу к маю 2021-го | MUNИЦИПАЛЬНАЯ GAZЕТА

WebMoney обязуются обеспечить обмен WMU по адекватному курсу к маю 2021-го

После известных , 28 мая “счастливые” обладатели кошельков WMU получили разъяснительные письма.

Международная система WebMoneyTransfer проинформировала своих клиентов о том, что приложат все усилия к восстановлению законности. Однако, гарантируют обеспечение адекватного обменного курса не позднее 24 мая 2021 года.
Также клиентом сообщается, что проблемы касаются только украинской валюты, все же остальные услуги оказываются в полном объеме.

Текст письма на языке оригинала:
“На превеликий жаль, вимушені повідомити Вас про те, що через внесення нашої компанії до санкційного списку РНБО України, стало неможливим здійснення банківських операцій в Україні при розрахунках за WMU, строком на три роки. Ми будемо докладати усіх зусиль, аби відмінити це невмотивоване і безпідставне рішення. Тим часом, кожен наш користувач в Україні отримує запевнення, що міжнародна система WebMoneyTransfer (із керуючою компанією в ЄС) продовжуватиме повноцінне обслуговування по всім типам гаманців, окрім гривні (до відміни санкцій). Цим повідомленням зобов’язуємось за свій рахунок не пізніше 24.05.2021 року забезпечити обмін WMU на WMZ за курсом гривні до долару, який буде встановлено НБУ на цю дату. Враховуйте цю нашу гарантію, будь-ласка, коли оцінюєте курс обміну WMU стосовно інших типів титульних знаків.
Щодо змін у ситуації – будемо повідомляти Вас негайно.
Дякуємо за розуміння та підтримку,

Міжнародна система WebMoneyTransfer”

ElPages.net

Оставить комментарий